Торт для мами, колеги, подруги чи начальниці

Як би пильно жінки не стежили за своїми фігурами, переважна більшість з них - полюбляють поласувати солодким. Тому гарний торт буде бажаним подарунком для представниць слабкої статі з нагоди будь-якого торжества або навіть зовсім без всякого випадку!

Ми пропонуємо торти на замовлення для жінок: мам, дружин, дочок, бабусь, подружок, співробітниць, начальниць.

Авторські торти для жінок у Львові - це справжнє свято смаку і свіжості. Всі смаколики виготовляються тільки на замовлення і лише напередодні передбачуваного події. Наші майстри використовують виключно натуральні продукти, свідомо і категорично відмовляючись від консервантів, синтетичних барвників, наповнювачів та інших штучних компонентів.

Широкий вибір начинок надає вам можливість підібрати торт на День Народження жінці в точній відповідності з її смаком. Шоколадний, вершковий, ягідний, фруктовий, карамельний смак - що віддаєте перевагу Ви і Ваша прекрасна дама? Також, деякі жінки бажають завжди виглядати струнко. Спеціально для них, ми додали в асортимент низькокалорійну начинку №№№№№, яка надає волю смаку.

Тепер у Львові можливо легко замовити торт за вашим фотом. Для цього при замовленні натисніть на завантаення фото або надішліть його зручним для вас шляхом. Ми зрадістю втілим ваші ідеї або порадимо як прикрасити вашу подію.