Весільні торти у Львові на замовлення

Весільні торти

Розкішний, вишукано оформлений торт - саме той атрибут, який стане королем весільного столу. Ви хочете, щоб ваше свято надовго запам'яталось гостям своэю красою і довершеністю? Тоді окрім шикарної сукні, гарно оформленного банкетного залу у Львові, також не забудьте завчасно замовити весільний торт у нас. Ми прикрасимо найщасливіший день вашого життя справжнім витвором мистецтва.

Відтепер, у Львові купити весільний торт можливо просто в інтернет-магазині. Кожен кондитерський витвір виготовляеться під індивідуальне замовелння і Ваш смак. Весілля - це унікальна подія, а значить, всі його елементи повинні повністю відповідати індивідуальним стилем урочистості. Хорошою ідеєю буде оформити торт під сукню нареченної чи оформлення залу; прикрасити цукровими квітами, які будуть їстівною копією весільного букету.  Тільки у нас ви зможете зробити замовлення на найрізноманітніші вироби, які гармонійно доповнять солодки стіл: капкейки, кейк попси, імбирне печиво... Ми з радістю приготуємо для вас саме те, що побажаєте та зробимо Вам смачний солодкий стіл (кендібар)!

Для приготування весільного торту ми використовуємо виключно якісні інгредієнти. Детальніше з начинками можливо ознйомитися в відповідному розділі. Торт на весілля від Оленки не залишить байдужим жодного вашого гостя, які неодмінно будуть просити добавки!

*Кожен торт виробляється індивідуально, тому можлива похибка в вазі +/- 10%. Кінцева ціна за весільний торт розраховуеться після оформлення.