Замовити дитячий торти у Львов

1 рочок
Хотіли б Вам запропонувати замовити торт для малюка на 1 рочок, виконаний у формі такої чудової о..
350 грн
Дівчаткам
Жіноча стать обожнює різні сюрпризи, а незвичайні сюрпризи люблять подвійно! Торти для дівчаток..
350 грн
Мультяшні
Подаруйте дитині торт у вигляді його улюбленого мультиплікаційного героя.. Як він повинен вигляда..
400 грн
Хелоу Кітті
Кожна домогосподарка знає, що спекти торт своїми руками в домашніх умовах - це не «іграшки» і дос..
280 грн
Хлопчикам
Захопити і зацікавити хлопця чимось зовсім непросто. А коли справа стосується Дня народження, бат..
350 грн
Хрестини
Хрестини дитини - це початок його духовного життя і важливий крок як для малюка, так і для його б..
280 грн

Дитячі торти на замовлення ми виготовляємо майже щодня у Львові. Дитячі торти - це особливий випадок і ми ставимося до таких замовлень з особливою увагою. І справа не в тому, що такі торти вимагають особливої ​​якості. У нас всі торти, відмінної якості. Тут важливо оформлення торта, його зовнішній вигляд і іноді використання тільки натуральних продуктів.

Які дитячі торти у нас зазвичай замовляють? Зазвичай - це торти на теми мультфільмів, популярних дитячих фільмів або у вигляді іграшок. Наші майстри виготовляли торти на найрізноманітніші теми:

Дитячі торти на теми, взяті з мультфільмів - Смешарики, Смурфики, Monster High, Тачки, Маша і Медвідь, Губка Боб та інші.

Якщо Ви хочете замовити дитячий торт і не знаєте, який зовнішній вигляд вибрати , то ми Вам допоможемо і підкажемо - у нас є не одна сотня прикладів таких тортів.

Дитячі торти на замовлення - це не тільки торти виключно для дітей. Наприклад, у нас замовляють торти на рочок або 2 рочки. Зрозуміло, що це торт скоріше для дорослих, ніж для однорічної дитини, а й такі торти ми робимо яскравими, веселими і по-справжньому дитячими з акцентом на рочистій події.