Корпортавний торт Львів

Корпоративні торти

Будь-яка компанія, що працює у своїй галузі досить давно, з часом стає великою і дружною родиною, і відзначає свої свята широким колом співробітників. А це означає, що на корпоративних урочистостях, як і на урочистостях сімейних, повинен бути присутнім обов'язковий атрибут свята - гарний і смачний торт.

Корпоративні торти - це не просто кондитерські вироби, на яких написано назву компанії. Це особливі за складом, формою і кольором десерти, що відображають корпоративний дух і покликані згуртувати колектив або висловити свою повагу до компанії- партнеру.

Вибираючи торт на корпоратив, потрібно точно знати, для чого він призначений. Якщо це святковий десерт для співробітників фірми, його можна зробити цікавим, жартівливим або навіть в деякій мірі гумористичним. Якщо ж це подарунок партнерам або знак поваги конкурентам, торт повинен бути строгим і символічним. Тому сьогодні дуже популярні торти у вигляді державної символіки, логотипу компанії або у формі основного виду продукції, що випускається фірмою.