Торт з фото Львів

Фото торт

Оригінальний і смачний святковий торт є кращим подарунком до знаменного дня. У нас є чим здивувати і порадувати Ваших дорогих гостей. Фото торти на замовлення - це сучасна відповідь традиційним кремовим тортом. Перевага такого десерту очевидно : торти з фото нестандартні й ексклюзивні. Керівник компанії, близький друг, мама, ваш малюк - всі вони буду щасливі, отримавши в подарунок своє фото на торті. При створенні тортів використовується їстівний рисовий папір і харчові барвники, які безпечні для здоров'я.

Приготувати такий торт в домашніх умовах неможливо. Спеціальна техніка та необхідні інгредієнти навряд чи потрібні, рядовій господині, для того, щоб пару раз на рік порадувати сім'ю оригінальним тортиком. У нас є все необхідне обладнання, досвід і величезний творчий потенціал, який дозволяє нашим кондитерам створювати унікальні святкові торти.

Ви любите подарунки, які відображають вашу індивідуальність? А чи отримували ви чи дарували комусь торти з фото? Святкові торти виготовлені тільки з натуральних та якісних продуктів, досвідченими кондитерами - майстрами своєї справи. На фото торти може бути нанесено будь-яке зображення : портрет іменинника, сцена з улюбленого фільму, портрет артиста або кіногероя.

Торти з цікавою фотографією у Львові - ідеальний подарунок для людини, яку важко здивувати.

Наші торти втілять найсміливіші творчі задумки і подарують винуватцеві торжества відчуття свята і приведуть в повний захват. Нам підійде будь-який якісний фотознімок і, незалежно від складності зображення, ми розмістимо його на вашому торті. Замовляйте фото торти на дні народження, вечірки, весілля та ювілеї  і насолоджуйтеся вишуканим десертом.