Оберіть категорію капкейків

Слово КапКейк утворено від двох англійських слів: cup ( чашка ) і cake ( торт ) . Отже , капкейк - це тортик розміром з чашку =).

Капкейки - це досить новий тренд в світі десертів для Львова. Вони дуже зручні , коли мова заходить про зручність подання і поїдання десерту. Не потрібно сервірувати тарілки і ложки для кожного гостя. Не потрібно думати як розрізати торт на шматочки щоби кожному досталась рівна частина. З капкейком кожен сам може взяти собі ласощі за смаком і стільки , скільки вважатиме за потрібне. Кожен капкейк має свою упаковку ( паперовий стаканчик ) .  Безсумнівні естетичні та дизайнерські переваги - капкейкі можуть бути різними , як зовні , так і за складом. Все це принесло капкейку таку популярність на заході .

Cupcake можна дуже гарно вписати в весілля у Львові. Їх можна представити як повноцінний весільний торт, якщо їх розставити в кілька ярусів. Крім того , капкейкі можна використати як  бонбоньєркы (сувеніри, які чекають гостей на початку весілля). Також можливо поєднання з маленьким весільним тортом для молодят, якщо хочеться зберегти традицію розрізання торта. В цьому випадку, в якості верхнього ярусу ставиться не великий тортик , а в нижніх розставляться капкейки з оформленням в тому ж стилі .