Капкейки з ніжною кремовою начинкою (Львів)

Капкейки

Основа капкейка ніжний бісквіт, який зверху прикрашається ніжним кремом на основі італійскої маренги або вершковим сиром маскарпоне. Начинка дається не тільки на саме тістечко, а й в середину для поступового розкриття смаку.

Цей десерт дуже зручний в подаванні і поїданні. Не потрібно сервірувати тарілки і ложки для кожного гостя, думати як розрізати торт на шматочки щоби кожному досталась рівна частина. З капкейком кожен сам може взяти собі ласощі за смаком і стільки, скільки вважатиме за потрібне. Кожен капкейк має свою упаковку ( паперовий стаканчик ) і може бути різним, як зовні, так і всередині за складом. 

Якщо їх роставити в кілька ярусів, можна отримати повноцінний весільний торт. Крім того, їх можна використати як  бонбоньєрки (сувеніри, які чекають гостей на початку весілля). Також можливо поєднання з маленьким основним тортом, якщо свято потребує ритуалу розрізання торта.

Яке мінімальне замовлення?

Мінімальне замовлення 12 капкейків. Резервуйте завчасно, щоби отримати бажану начинку.

Чи можлива доставка?

Так. Доставка здійснюється по місту Львів.

Чому назва капкейк?

Слово КапКейк утворено від двох англійських слів: cup ( чашка ) і cake ( торт ) . Отже , капкейк - це тортик розміром з чашку =).

₴ Яка ціна одного капкейка?

Один какпкей коштує 30 грн