Оплата

Оплату можна здійснити як готівкою, так і перерахунком на розрахунковый рахунок в ПриватБанк. Додаткові види оплати узгоджуйте.
Якщо ви купуєте в нас не вперше, то оплата по факту.
Якщо ж ви вперше будете замовляти в нас продукцію, то тоді необхідно сплатити авансовий платіж в розмірі 20%. Тільки після внесення коштів необхідна дата буде гарантовано закріплена за Вами.
Перед видачею виріб зважується і ціна може бути скоректованою. Похибка в вазі може коливатися до 0,5кг.
Також при замовленні весільних тортів, намагайтеся зробити замовлення якомога раніше. Зазвичай вони потребують великого об'єму роботи. Так час на виготовлення однієї цукрової троянди складає 30-40 хвилин.

Доставка

Надаєм преференцію самовивозу, забирати можна по вул.Водній (бічна вул. Джерельна, 39). Замовлена Вами на нашому сайті продукція перед доставкою буде ретельно перевірена та акуратно упакована для транспортування.
Доставка тортів по Львову  вагою до 5 кг по тарифу таксі. Більші торти портебують особливої уваги в транспортуванні. Якщо ви бажаєте, великий торт може бути зібраний безпосередньо на місці проведення забави. Вартість виїздного збирання 150грн, без витрат на дорогу. Така послуга надається тільки за попередньої домовленості.