Поради щодо весільного торту...

  • 08 квітня 2014 22:50:52
  • Відгуки :0
  • Переглядів: 1703
  • 0
 

Отже, весільний торт. Яким же він має бути?

Самому його готувати непросто. Весільний торт потребує досвіду і багатьох кондитерських інструментів. Тому, якщо Ви хочете поласувати ошатним і майстерно прикрашеним тортом, краще звернутися до професіоналів.

Вага, колір, форма, тісто - все має значення.

Для початку порахуйте вагу. Керуючись принципом - в одні руки сто-двісті грам кондитерської казки, - Ви можете розрахувати бажану вагу майбутнього шедевра. На будь-який випадок, розраховуйте в більшу сторону. Нехай краще трохи залишиться, ніж не вистачить. Кількість ярусів зазвичай визначається саме вагою шедевра. Від чотирьох кілограм - два яруси, торт, вагою вісім кілограмів, займає цілих три яруси. І так далі.

Вибір форми, кольору і композиції обмежений тільки Вашою фантазією і Вашим гаманцем. Досвідчений кондитер втілить Ваші мрії в реальність, але, можливо, дасть кілька порад. Звичайно, це Ваше свято. І тільки Вам вирішувати, яким буде торт, але ...  До таких рекомендацій краще прислухатися. У гонитві за зовнішньою красою і оригінальністю багато хто керується думкою: «А як цей торт виглядатиме на фотографіях?». Досить цікавий підхід і, на жаль, досить поширений. Ви ж не обираєте собі чоловіка тільки за зовнішніми параметрами, мовляв, не соромно в люди вийти - це головне. Звичайно, приклад трохи перебільшений, але і вибирати весільні торти виключно за зовнішніми критеріями, м'яко кажучи, легковажно.

З кондитерами трапляються подібні історії з клієнтами, які в гонитві за модою і не прислухаючись до порад, потрапили в халепу. Одна з жахом згадує момент, коли треба було різати торт з фотографією себе і нареченого. Вірніше, вже чоловіка. «Хтось може назвати це забобоном , але створюється повна ілюзія розбитого дзеркала. У мене до цих пір мурашки по шкірі», - ділиться враженням дівчина.

У другої на весіллі був шикарний торт в авангардному стилі. Величезний, на декілька рівнів, він дуже ефектно виглядав і притягував погляди всіх гостей. Проблеми почалися, коли наречені, щасливі і трохи втомлені, взявшись за лопаточку, спробували його розрізати. Химерна форма ніяк не хотіла різатися чіткими шматочками, а так і норовила перетворитися на солодку кашу. Після ще двох спроб нижній ярус торта став нагадувати бабусині грядки після візиту сусідських хлопчаків - горбки із залишками колишньої розкоші.

Приклад третій, шкідливий - річ у тому, що наречений дівчини має відношення до Військово-морського флоту. Надто романтична наречена замовила торт на тематику моря, обов'язкова умова - наявність судна (лінкора або есмінця), русалок (або сирен), можливий острів і таке інше. Торт внесли під заслужені оплески. Чудовий і різнобарвний він перевершив всі очікування. Щоправда, цей корабель сильно нагадував Титанік, але до чого дріб'язковість, коли на столі така краса?! Підступ полягав саме в різноманітті фарб - велика кількість барвників негативно позначилася на самопочутті нареченої , та й деякі гості вкрилися алергічним висипом. Скоріш за все, недобросовісна фірма-виробник вирішила заощадити на замовниках. Якби кондитер використовував гіпоалергенні їстівні барвники, такого б не сталося. Будь-який поважаючий себе і клієнта виробник, в першу чергу, бореться за якість своєї продукції. Окрім того, наречений вирішив спробувати шматочок щогли. Виявилося, що він приготовлений з чогось неїстівного. Ця новина була не самою приємною, але, слава Богу, весілля вона не зіпсувала.

Загалом, пам'ятайте, що весільний торт не виконує роль декорації і не належить до предметів інтер'єру. Як би гарно не виглядав він на фотографії, це перш за все ласощі Вашого спільного, тепер вже сімейного, життя. І нехай воно запам'ятається Вам чудовим смаком і витонченим виконанням, а не прикрими несподіванками.

Ми із задоволенням допоможе Вам підібрати оптимальний варіант весільного торта. Також Ви можете замовити дитячі або корпоративні ексклюзивні торти. Красиві і легкі (що теж важливо), вишукані й граціозні, ці торти стануть, безсумнівно, приємним подарунком до будь-якої Вашої святкової події.

 
Поради щодо весільного торту... Поради щодо весільного торту... Поради щодо весільного торту... Поради щодо весільного торту... Поради щодо весільного торту...
 
Залишити відгук
Ще ніхто не залишив відгуків для запису.