Ми на виставці Lviv wedding festival 2014

  • 18 березня 2014 23:30:29
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 1584
  • 0

15-16 березня у Львові завершила роботу найбільша в Захдній Україні, барвиста експозиція виставка-ярмарка «Lviv Wedding Festival 2014». Фахівці святкової індустрії провели професійні консультації, представили кращі зразки продукції та найпопулярніші послуги. За два дні захід відвідало біля 4000 осіб.

Ми також прийняли участь, й запропонували торт на весілля, декоровані цукровими квітами і єлементами айсінгу. Також для відвідувачів провелась безкоштона дегустація двух начинок: йогуртової і шоколадної.

На час проведення виставки-ярмарку майданчик Шувар-Єкспо перетворилася у величезний зал прикрашений квітами, наповнений позитивними емоціями закоханих. Майбутнім наречені потрапили у єпіцентр весільного суштрування, могли приміряти новомодні сукні, подивитись розкішні аксесуари і вишукану атрибутику. Багатоярусні торти, шоколадні фонтани, фруктові композиції радували гостей виставки не тільки стильним оформленням, але і неповторним смаком. Всього понад 60 компаній-учасниць допомогли львів'янам повноцінно підготуватися до найурочистішого дня їх життя. Для відвідувачів виставки була підготовлена масштабна розважальна програма. З концертами гуртів і розіграшів призів. Головними призом була організація весілля на суму 50000 грн!

 
Залишити відгук ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків.