Поради щодо весільного торту...

  • 08 квітня 2014 22:50:52
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 3286
  • 0

Отже, весільний торт. Яким же він має бути?

Самому його готувати непросто. Весільний торт потребує досвіду і багатьох кондитерських інструментів. Тому, якщо Ви хочете поласувати ошатним і майстерно прикрашеним тортом, краще звернутися до професіоналів.

Вага, колір, форма, тісто - все має значення.

Для початку порахуйте вагу. Керуючись принципом - в одні руки сто-двісті грам кондитерської казки, - Ви можете розрахувати бажану вагу майбутнього шедевра. На будь-який випадок, розраховуйте в більшу сторону. Нехай краще трохи залишиться, ніж не вистачить. Кількість ярусів зазвичай визначається саме вагою шедевра. Від чотирьох кілограм - два яруси, торт, вагою вісім кілограмів, займає цілих три яруси. І так далі.

Вибір форми, кольору і композиції обмежений тільки Вашою фантазією і Вашим гаманцем. Досвідчений кондитер втілить Ваші мрії в реальність, але, можливо, дасть кілька порад. Звичайно, це Ваше свято. І тільки Вам вирішувати, яким буде торт, але ...  До таких рекомендацій краще прислухатися. У гонитві за зовнішньою красою і оригінальністю багато хто керується думкою: «А як цей торт виглядатиме на фотографіях?». Досить цікавий підхід і, на жаль, досить поширений. Ви ж не обираєте собі чоловіка тільки за зовнішніми параметрами, мовляв, не соромно в люди вийти - це головне. Звичайно, приклад трохи перебільшений, але і вибирати весільні торти виключно за зовнішніми критеріями, м'яко кажучи, легковажно.

З кондитерами трапляються подібні історії з клієнтами, які в гонитві за модою і не прислухаючись до порад, потрапили в халепу. Одна з жахом згадує момент, коли треба було різати торт з фотографією себе і нареченого. Вірніше, вже чоловіка. «Хтось може назвати це забобоном , але створюється повна ілюзія розбитого дзеркала. У мене до цих пір мурашки по шкірі», - ділиться враженням дівчина.

У другої на весіллі був шикарний торт в авангардному стилі. Величезний, на декілька рівнів, він дуже ефектно виглядав і притягував погляди всіх гостей. Проблеми почалися, коли наречені, щасливі і трохи втомлені, взявшись за лопаточку, спробували його розрізати. Химерна форма ніяк не хотіла різатися чіткими шматочками, а так і норовила перетворитися на солодку кашу. Після ще двох спроб нижній ярус торта став нагадувати бабусині грядки після візиту сусідських хлопчаків - горбки із залишками колишньої розкоші.

Приклад третій, шкідливий - річ у тому, що наречений дівчини має відношення до Військово-морського флоту. Надто романтична наречена замовила торт на тематику моря, обов'язкова умова - наявність судна (лінкора або есмінця), русалок (або сирен), можливий острів і таке інше. Торт внесли під заслужені оплески. Чудовий і різнобарвний він перевершив всі очікування. Щоправда, цей корабель сильно нагадував Титанік, але до чого дріб'язковість, коли на столі така краса?! Підступ полягав саме в різноманітті фарб - велика кількість барвників негативно позначилася на самопочутті нареченої , та й деякі гості вкрилися алергічним висипом. Скоріш за все, недобросовісна фірма-виробник вирішила заощадити на замовниках. Якби кондитер використовував гіпоалергенні їстівні барвники, такого б не сталося. Будь-який поважаючий себе і клієнта виробник, в першу чергу, бореться за якість своєї продукції. Окрім того, наречений вирішив спробувати шматочок щогли. Виявилося, що він приготовлений з чогось неїстівного. Ця новина була не самою приємною, але, слава Богу, весілля вона не зіпсувала.

Загалом, пам'ятайте, що весільний торт не виконує роль декорації і не належить до предметів інтер'єру. Як би гарно не виглядав він на фотографії, це перш за все ласощі Вашого спільного, тепер вже сімейного, життя. І нехай воно запам'ятається Вам чудовим смаком і витонченим виконанням, а не прикрими несподіванками.

Ми із задоволенням допоможе Вам підібрати оптимальний варіант весільного торта. Також Ви можете замовити дитячі або корпоративні ексклюзивні торти. Красиві і легкі (що теж важливо), вишукані й граціозні, ці торти стануть, безсумнівно, приємним подарунком до будь-якої Вашої святкової події.

 
Залишити відгук ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків.