Різниця між магазинним і тортом на замовлення

  • 01 квітня 2014 00:00:00
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 3102
  • 0

Багатьох цікавить , чому торти на замовлення у Львові тяжчі і дорожчі за магазинні?

Магазинні торти розраховані на продаж кількістю, великим терміном придатності і окупністю. Зазвичай туди дають дешевші компоненти, з хімічними замінниками. В магазинних тортах не знайти пропитки, за рахунок цього такі «вироби» легші в два рази за домашні.

Розглянемо для прикладу рецепт магазинного торту по ДСТУ.

ТОРТ "MIREL" ЕЛЬМАРС йогуртовий 750 грам. Вартість 56грн. Штрих-код: 4827029348869.

Склад:

Крем на рослинній основі "Sure Whip" (вода, гідронізірований рослинний жир), емульгатори (лецитини, фосфатиди, поліоксіетіленсорбітат, моностеарат, ефіри гліцерину і молочної та жирних кислот, полігліцерина і жирних кислот, ефіри пропіленгліколю і жирних кислот),стабілізатори (целюлоза, ксантанова камедь, сіль, смакові добавки), вода питна, цукор-пісок, майонез, борошно пшеничне в/г, продукт згущений молокомісткий з цукром, меланж, суміш для суфле "Zeesan Neutaul" (цукор, декстроза, желатин, лактоза, загусник), глазур кондитерська з рослинним жиром "Соломка" (замінник какао масла, цукор-пісок, какао порошок, ароматизатор "Ванільний 555" ідентичний натуральному, емульгатор "Гринстед PGPR90", лецитин "Йолкін ТС"), крохмаль картопляний, какао порошок, коньяк, емульгатор бісквіта (емульгатори, ефіри моно- і дигліцеридів жирних кислот, ефіри полігліцерина і жирних кислот, ефіри поліпропіленгліколю і жирних кислот, сорбітол, етиловий спирт, вода), вино десертне, розпушувач - натрій двовуглекислий, ароматизатор "Йогурт" ідентичний натуральному, ароматизатор "Ром".

Опис:

Торт "Ельмарс" йогуртовий. Протипоказано людям з індивідуальною непереносимістю до яєчного білка і до білка молока. ДСТУ / ТУ : 9130-005-53822073-05 Маса нетто: 750,00 грам. Термін придатності: 1 міс.

 
Залишити відгук ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків.