Торт на день народження фірми

  • 08 травня 2014 23:02:13
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 3328
  • 0

З Днем Народження, кохана фірма!

Ваша робота приносить Вам задоволення, Ви любите свій колектив і свою компанію? Позитивна відповідь на ці запитання дуже важлива для кожного з нас, адже на роботі ми проводимо в середньому по вісім годин на добу, п'ять днів на тиждень. Хтось менше, хтось більше, але, погодьтеся, якщо робота не приносить радості і задоволення, якщо робоче місце перетворюється на каторгу, ці вісім годин можна вважати бездарно витраченими і викинутими з життя. І навпаки: коли людина задоволена результатами своєї праці, коли втілюється задумане в життя, робочий день летить непомітно і годин, які на ненависній роботі нескінченно тяглися, постійно не вистачає.

Для людей, що люблять свою роботу, і придумали таке свято, як корпоратив. Це спільне торжество співробітників з приводу Дня Народження компанії, вдало завершеного проекту або укладення великого контракту.

Необхідний атрибут корпоративного свята - це, звичайно, торт. Смачний і барвистий, він неодмінно повинен бути прикрашений логотипом Вашої компанії і виконаний у фірмовому стилі. Будь-якого розміру і будь-якої форми, з прикрасами у вигляді бурових вишок або їстівним макетом будівлі, в будь-якій кольоровій палітрі - ми здатні втілити в їстівний шедевр будь-яку Вашу фантазію. З чого буде приготований торт, Ви теж вибираєте самі. Ніжне безе, суфле або бісквіт, просочений легким кремом, фрукти і шоколад, вирішувати Вам. Кондитер допоможе зупинити вибір на будь-якому рецепті, якщо Ви не впевнені у вподобаннях.

Ми з радістю втілимо у торті Ваші професійні перемоги і досягнення. Для цього Вам достатньо просто вибрати послугу «корпоративні торти на замовлення».

Легкі і танучі в роті, що притягають погляди, корпоративні торти, безсумнівно, запам'ятовуються не тільки незвичайним дизайном, а й чудовим смаком. Будь-який з цих шедеврів стане гідним завершенням (або початком) Вашого свята. Оплески і гарний настрій гарантовані.

Навіть ті, хто байдужий до солодкого (бувають і такі!), із задоволенням скуштують шматочок вишуканих ласощів. І стануть нашими постійними клієнтами. Адже солодке не люблять ті, хто не куштував справжніх смачних начинок. Наші ексклюзивні торти стануть прикрасою будь-якого торжества. Молодята, безсумнівно, гідно оцінять весільні торти. Діти будуть у захваті, побачивши, які дитячі торти на день народження приготував для них кондитер-чарівники. Телефонуйте, і ми з задоволенням прикрасимо Ваше свято чудовим кулінарним шедевром.

 
Залишити відгук ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків.